2021 Members List

Full Members (Total: 168)

AK Pillai (Dieppe) Fidel Franco (Moncton) Matt Parks (Saint John)
Alex Allard (Fredericton) Francine Hebert (Cocagne) Matt Rogers (Fredericton)
Alex Brewer (Fredericton) Franklin Cardy (Moncton) Mel McCarthy (Fredericton)
Alex Good (Fredericton) Gaetan Pelletier (Baker Brook) Michael Mohan (St. Stephen)
Alex Vietinghoff (Fredericton) Gary Belding (Fredericton) Michael Stafford (Fredericton)
Allan Saulis (Tobique) Gary Weekes (Fredericton) Mike Marney (Saint John)
Andrew Martel (Fredericton) Geoff Russo (Fredericton) MJ Banks (Rothesay)
Andrew Theriault (Fredericton) George Paul (Miramichi) Mulamba Ohelo (Moncton)
Anver Mahmud (Bathurst) Gia Milani (Fredericton) Nancy Lynch (Fredericton)
Archie Nadon (Moncton) Glendon McKinney (Fredericton) Natasha Barlow (Indian Island)
Ariana Marquis (Fredericton) Gordon Mihan (Fredericton) Nelson Cloud (Red Bank)
Arianna Martinez (Fredericton) Gregg O'Donnell (Fredericton) Nick Staples (Moncton)
Ashley Morehouse (Fredericton) Harrison Burton (Dieppe) Nykee Burtt (Fredericton)
Ashley Phinney (Fredericton) Hope Maston (Fredericton) Omid Tavakoli (Fredericton)
Beverly Thornton (Fredericton) Horace Williams (Lake George) Paryse Suddith (Moncton)
Billy Campbell (LA) Hubert Francis (Elsipogtog) Paul Angers (Fredericton)
Brandon Arseneau (Fredericton) Ian Miller (Fredericton) Paul Erskine (Rothesay)
Brayden Mitchell (Fredericton) Indigo Poirier (Fredericton) Paul Roy (Fredericton)
Brenda Malley (Upper Kingsclear) James Risdon (Bathurst) Peter de Niverville (Riverview)
Brigitte Noel (Cambridge-Narrows) Jan Thompson (Fredericton) Peter Titus (Fredericton)
Britany Sparrow (New Maryland) Janet Crawford (Fredericton) Pierre Cormier (Dieppe)
Brooke Carten (Fredericton) Jared Carney (Fredericton) Rachel Bower (Halifax)
Bruce LeGrow (Fredericton) Jay Wang (Fredericton) Rebecca Blankert (Fredericton)
Caitlin Campbell (Grand Bay-Westfield) Jayne Belliveau (Moncton) Rob Gemmell (New Maryland)
Cam Woykin (Fredericton) Jeff Picka (Fredericton) Rob Gray (Fredericton)
Carr Sappier (Tobique) Jennifer Mawhinney (Fredericton) Ron Stevens (Fredericton)
Cat LeBlanc (Fredericton) Jeremy Brubacher (Fredericton) Ryan O'Toole (Fredericton)
Chad Ingraham (Penniac) Jermaine Francoeur (Fredericton) Rylan Melles (Mazerolle Settlement)
Chris Campbell (Wolfville) Jesse Anthony (Fredericton) Sam Hawkes (Fredericton)
Chris Fulton (Sussex) Jillian Acreman (Fredericton) Samuel LeBouthillier (Charters Settlement)
Chris Giles (Fredericton) Joel Cousins (Saint John) Scott Brownlee (Saint John)
Christa O'Neill (Moncton) John David Thornton (Fredericton) Sean Flanagan (Fredericton)
Christel Seeberger (Saint John) John Young (Fredericton) Starlit Simon (Fredericton)
Christian Arseneault (Dieppe) Jordan Greer (Fredericton) Stephanie Aubut (Bathurst)
Christopher George (Fredericton) Kaitlyn Adair (Fredericton) Stephanie David (Moncton)
Claudia MacLean (Moncton) Kaleigh Stultz (Fredericton) Stephen Burgess (Grand Bay-Westfield)
Clem McIntosh (Glassville) Karen McKillop (Fredericton) Stephen Colwell (Fredericton)
Colin Smart (Mount Hope) Karen Riley (Saint John) Stephen McKinnon (Riverview)
Corena Walby (Fredericton) Kayla-Renee Ossachuk (Fredericton) Steve Foster (Saint John)
Cori Brownlee (Saint John) Keith Ruttan (Brockway) Tammy Boyer (Saint John)
Corrina Merasty (Fredericton) Ken McLaggan (Fredericton) Tara Audibert (Miramichi)
Curtis Brewster (Fredericton) Kennlin Barlow (Indian Island) Thomas Haley (Saint John)
Dale Strickland (Fredericton) Lance Kenneth Blakney (Fredericton) Tim O'Neill (Saint John)
Danielle d'Entremont (Fredericton) Larry Collicott (Fredericton) Toby Grant (Woodstock)
Danny Thebeau (Dieppe) Line Woods (Moncton) Todd Fraser (Fredericton)
Denis Cormier (Moncton) Lisa Jodoin (Fredericton) Tony Merzetti (Fredericton)
Desmond Simon (Richibucto Road) Lisa Thompson (Saint John) Tracey Lavigne (Fredericton)
Dillon Anthony (Fredericton) Logan Perley (Tobique) Tracey Taylor (Saint John)
Don Chapman (Vancouver) Lucas Jourdain (Fredericton) Ty Giffin (Fredericton)
Donovan Richard (Moncton) Lucas Ringuette (Saint John) Tyler Hanley (New Maryland)
Doug Sutherland (Fredericton) Maria Bourgeois (Fredericton) Vu Pham (Fredericton)
Elaine Shannon (St. Martins) Maria Nazareth Araújo (Fredericton) Will Beatty (Fredericton)
Eric Braun (Saint John) Mariah Sockabasin (Fredericton) William Beckett (Saint John)
Erinn Sharpe (Fredericton) Matt Brown (Saint John) William McIver (Fredericton)
Evan Robichaud (Fredericton) Matt Bryenton (Moncton) Zachary Greer (Fredericton)
Felomena Deogratsias (Fredericton) Matt Carr (Fredericton) Zerach Kearney (Fredericton)

Associate Members (Total: 46)

Anh Nguyen (Fredericton) Gerard Bourque (Welshpool) Macadam Baird (Oromocto)
Anne Lebans (Fredericton) Glen D. Ross (Fredericton) Mauricio Morales (Moncton)
Bridget Bezanson (Dieppe) Gloria Guitard (Fredericton) Melynda Jarratt (Fredericton)
Cayman Grant (LA) Helene Lacelle (Chipman) Nick Elliott (Colpitts Settlement)
Colleen Furlotte (Riverview) Jack Cunningham (Fredericton) Parham Mortazavi (Moncton)
Connell Smith (Quispamsis) Jayden Sills (Moncton) Peter Doyle (Saint John)
Danielle Austin (Hartland) Jean-Mari Pître (Bathurst) Peter Evanchuck (Chipman)
Dave Stuart (Moncton) Jeanne Cormier (Shediac) Priyanka Mannava (Moncton)
Dawn Boudreau (Quispamsis) Jerry Burchill (Saint John) Rebecca Tremblay (Fredericton)
Dennis Poirier (Shediac) Jon Wilkinson (Riverview) Rich MacQueen (Saint John)
Devon Murrins (Fredericton) Jules Hare (St. Martins) Robert Gow (Fredericton)
Douglas Filmore (Saint John) Julia Driscoll (Woodstock) Sandy Hunter (Florenceville-Bristol)
Elaine Mandrona (Moncton) Karen Ruet (Fredericton) Stephen MacGillivray (Fredericton)
Emma Stephens (Fredericton) Laura Beth Bird (Fredericton) Terry Gadsden (Miramichi)
Erin Walsh-Hefling (Fredericton) Lauren Powell (Fredericton) Vickie MacLeod (Fredericton)
George Strunz (Fredericton)